Prodám: SET: 3x použité dámské tretry Specialized Riata MTB WMN, vel.40, pedály PD-M520 SHIMANO a SM-PD22

1 200 Kč
Zlín
31.12.2018 14:49

Prodám minimálně (3x) nošené tretry Specialized Riata MTB WMN, velikost 40, pedály SHIMANO PD-M520 černé a SHIMANO plasty s odrazkou SM-PD22
CENA SETU: 1.200 Kč (PC 2.840 Kč)

Nejoblíbenější dámská sportovní MTB tretra. Horní část ze semiše, úzké zapínací přezky přizpůsobené ženským chodidlům, lehká kompozitní podrážka se zalisovanými výstupky pro přilnavost při chůzi po hladším podkladu. Panely z husté a pevné síťoviny zajišťují dostatečnou ventilaci, odolnost proti zatržení.

BODY GEOMETRY využívá 3 revoluční technologie, které pomáhají stabilizovat cyklistovo chodidlo, působí preventivně proti zranění a prokazatelně zvyšují výkon.
VARUS WEDGE - klín vyrovnávající přirozenou varózitu dolních končetin. Klín v přední části tretry zajišťuje stabilní podporu chodidla, biomechanicky optimální pozici pro šlapání, eliminuje nežádoucí rotační pohyb kolena, holeně a chodidla. Klín o 1,5mm upravuje úhel došlapu a vyrovnává postavení kolene vůči šlapající noze. Výsledkem je lepší přenos energie při šlapání.
METATARSAL BUTTON - Odlehčení zatíženého nártu. Odstranění znecitlivění nártu ke kterému dochází při tlaku na nervová vlákna a malé tepny. Zvýšená část před koncem prstů, díky ní se prsty v tretře od sebe mírně oddálí, netlačí se o sebe - noha se méně potí, lépe se prokrvuje - nižší únava při delších vyjížďkách.
LONGITUDINAL ARCH- Podélná nártní klenba. Podélná podpora klenby chodidla - poskytuje stabilnější oporu, minimalizuje nežádoucí propružení klenby. Tlumící efekt nártní klenby je důležitý při chůzi a běhu, ale nežádoucí při šlapání, neboť snižuje efektivitu vynaložené práce. Stažena 3 VELCRO páskami suchého zipu. Dvoukolíková SPD konstrukce kompatibilní se všemi hlavními MTB pedály.
Pedály PD-M520 SHIMANO https://www.kupkolo.cz/pedaly-shimano-pd-m520_z95/
Plastový adaptér s odrazkou Shimano SM-PD22: https://www.kupkolo.cz/plasty-s-odrazkou-shimano-sm-pd22_z1012/

Stav předmětu:Použitý
Značka:Specialized
Velikost:Velikost 40
Materiál:Jiný materiál
Rok výroby - model:rok 2012
Barva:Více barevná kombinace
Druh - typové označení:Horské
SET: 3x použité dámské tretry Specialized Riata MTB WMN, vel.40, pedály PD-M520 SHIMANO a SM-PD22
SET: 3x použité dámské tretry Specialized Riata MTB WMN, vel.40, pedály PD-M520 SHIMANO a SM-PD22
SET: 3x použité dámské tretry Specialized Riata MTB WMN, vel.40, pedály PD-M520 SHIMANO a SM-PD22

Kontaktujte prodejce

Na telefonu: 739 443 255

Nebo mu pošlete zprávu:

    captcha


Toto je váš inzerát?   Upravit nebo smazat inzerát